Трябва ми програмист или нещо подобно

qkonet

Registered
Здравейте трябва ми програмист който знае как се прави търсеща машина.
Значи искам някой да ми напише кодове който индексират страница както другите български търсачки jabse,yes.bg,search и тем подобни.По подробно пишете на лс.Плащам

Я виж тази:
http://85.130.90.65:8080/Search/?search=%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE+%D1%83%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B8&submit=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B8

На скоро я писах.

Дай друг линк ,че това не ми го отваря

Добра е ,но на повечето запитвания не отговори.Искам нещо което да индексира страници както са jabse,yse,bg,search .Имаше преди няколко месеца в web-tourist няколко файла и се правеше търсачка само ,че сега не мога да я намеря.Някой който разбира добре в тази дейност нека да пише.

qkonet каза:
Добра е ,но на повечето запитвания не отговори.Искам нещо което да индексира страници както са jabse,yse,bg,search .Имаше преди няколко месеца в web-tourist няколко файла и се правеше търсачка само ,че сега не мога да я намеря.Някой който разбира добре в тази дейност нека да пише.
На повечето запитвания не е отговорила, защото има индексирания само от 2,3 сайта :)

А иначе автоматично може ли да индексира хиляди сайтове

oXteR каза:
qkonet каза:
А иначе автоматично може ли да индексира хиляди сайтове

Ако платиш към 100,000 долара

Кой ти търси търсачка за 100,000 долара.Искам търсачка като на jabse,yes.bg, или како на search.bg нещо като тези

Значи бота, който индексира го бях свалял от някъде.
В смисъл той си е готов клас, но му вкарах доста промени.

И на отговора ти - Да, може да индексира в колкото си щеш сайтове автоматично.
Може да се настрои да търси в сайт само, който ти определиш или примерно да го пуснеш в даден сайт и той от там като следва линковете да продължи и в други сайтове :)

HunteR каза:

Може да се настрои да търси в сайт само, който ти определиш или примерно да го пуснеш в даден сайт и той от там като следва линковете да продължи и в други сайтове :)

А може ли да ми кажеш от каде да си го сваля .Благодаря ти много за помоща. :)

qkonet каза:
HunteR каза:

Еми чесно вече не помня.

Търсих из нета и бях попаднал на него.

HunteR каза:
qkonet каза:
HunteR каза:

Еми чесно вече не помня.

Търсих из нета и бях попаднал на него.

Ок мерси все пак ще се поровя из моята търсчка и ще видя какво ще излезе.Ако има някой който знае как се прави търсачка нека да пиши. :)

Gmitev каза:
Тази категория не е ли за ОБЯВИ ??

А това да не е реклама!! :D :D

Горе