bultimatum
Registered
Здравейте! Трябва ми следната система за гласуване с класация: В таблица са изброени няколко имена. Срещу тези имена да има функцията за гласуване, подобна на сайта impulse.bg - да може да се дава положителен или отрицателен глас за някой, само че да не е приемрно Х полож. гласа и Х отриц. гласа, а да е да речем 1 полож. глас дава 100 точки на даденото име, а 1 отриц. маха 100 точки. Много ще съм благодарен, ако някой ми каже как да го направя! :|