Здравейте.
Знам, че заглавието е меко казано тъпо, но...
Нека обясня за какво става дума.
Примерно 2 приятелчета са пуснали XAMPP и са качили по 1-2 файла там. Аз искам да направя нещо като скрипт, който да търси и при 2-мата.
Четох напред-назад, но уви точно такава информация не намерих.
Благодаря предварително.
Знам, че заглавието е меко казано тъпо, но...
Нека обясня за какво става дума.
Примерно 2 приятелчета са пуснали XAMPP и са качили по 1-2 файла там. Аз искам да направя нещо като скрипт, който да търси и при 2-мата.
Четох напред-назад, но уви точно такава информация не намерих.
Благодаря предварително.