Търсия учител!?

paqka_sf

Registered
Добър ден,
търсия някой който може да ме научи на hmtl и php.Ако на някой му се занимава да ме научи на тези програмни езици нека напише по темата.
Питате се дали плащам?Да плащам за това :) .
 
Език така не се учи ! Хващаш си една книга за html и учиш после CSS и най-накрая PHP , JavaScript ;) Иначе виж www. nau4i.me
 
Пробвах метода с книгата прочетох 5 книги за двата езика и научих само най-простите рабиту :S .Затова търсия учител който да ме научи.
 
Какви прости работи бе човек ; <-- Това за теб може да е прост знак но в PHP играе голяма роля в кода.
 
Да много добре го знам,но научих само няколко кода от html,това беше за 5 книги а PHP нищо,но сайта който даде найстина е добър.
 

Back
Горе