Незнам точно как се казва този вид на изобразяване на картини но ще се опитам да ви го обясня възможно най-простичко
Имам някаква снимка и самата програма я прави същата но със някакви символи(букви) и ги оцветява подходящо така че да заприлича на оригиналата картинка и го прави в html формат ...
Дано някой ме разбере
Благодаря ви предварително ...!
Имам някаква снимка и самата програма я прави същата но със някакви символи(букви) и ги оцветява подходящо така че да заприлича на оригиналата картинка и го прави в html формат ...
Дано някой ме разбере
Благодаря ви предварително ...!