Значи при това положение не е толкова важен флаша а скрипта зад него който проверява ИП и дали днес е влизало ... или там на какъв принцип се проверява , и след това през HTML подаваш един параметър за броя на рибките в басейна към флаша, но трябва да си се изгради някаква БД
и така когато вече си подал числото с "рибките" посетили страничката - въпрос на вкус е как ще ги изведеш, най - лесно ще е с един цикъл дса извикаш един и същ обект като на рандум му зададеш големина, вид, скорост, закъснение... и друго каквото ти е кеффффф