Търся един флаш файл..

RaDo0o_16

Registered
Значи търся един флаш файл или уроок как да си направя.. Ето демо:
http://ribkite.net/f.php?f= . Благодаря предварително!
 
Имаш предвид флаш файл където при всяка една получена точка рибките или там каквото си избереш, се увеличават?
 
Значи при това положение не е толкова важен флаша а скрипта зад него който проверява ИП и дали днес е влизало ... или там на какъв принцип се проверява :), и след това през HTML подаваш един параметър за броя на рибките в басейна към флаша, но трябва да си се изгради някаква БД :)

и така когато вече си подал числото с "рибките" посетили страничката - въпрос на вкус е как ще ги изведеш, най - лесно ще е с един цикъл дса извикаш един и същ обект като на рандум му зададеш големина, вид, скорост, закъснение... и друго каквото ти е кеффффф :)
 

Back
Горе