darkevil94
Registered
Първо искам да се извиня ако темата не е в правилния раздел и ако не е ще помоля модераторите да я преместят, та онзи ден сутринта към 08.00-09.00 в този интервал беше си бях пуснал радио "Дарик" и имаше една песен която мн ме кефеше, но нз как се казва, в припева мисля че се пееше нещо си "Sugar baby" казаха че е бил хит 2000 година, ако някой може да ми я каже ще съм му безкрайно благодарен : )