S sebo_pz Registered 12 Март 2010 #1 Моля всеки който желае да участва нека да ми пише на Skype: gamezone-support E-mail: game.zone@mail.bg Всеки ще получи права на собственик в играта, тоест всеки който е помогнал за създаването и. Мерси!!!
Моля всеки който желае да участва нека да ми пише на Skype: gamezone-support E-mail: game.zone@mail.bg Всеки ще получи права на собственик в играта, тоест всеки който е помогнал за създаването и. Мерси!!!