Търся екип

kores

Registered
Здравейте. Търся екип от 2-3 човека които умеят да боравят с PHP (1), MySql (1), JS (1). Числото 1, значи, че ми трябва един човек за този език. Който е навит да пише.


Тема за сайт няма да има, тъй като аз искам само да се сформираме, и да правим сайтове. :)
 
kores каза:
Здравейте. Търся екип от 2-3 човека които умеят да боравят с PHP (1), MySql (1), JS (1). Числото 1, значи, че ми трябва един човек за този език. Който е навит да пише.


Тема за сайт няма да има, тъй като аз искам само да се сформираме, и да правим сайтове. :)
Пари?
 
Пари ще печелим от сайтовете. Ще делим на 3, защото сигурно ще сме 3-ма. Ако нямаше да печелим от сайтовете, нямаше да се мъча да правя екип.
 

Back
Горе