Търся игра да играя

4orap4eto

Registered
Търся да играя някоя игра която ти да си човек и да изпълняваш некви неща с отряд или сам да се бориш за нещо със стрелби ..
 
I.G.I на 10 години е играта може и да си я играл нз, Delta Force също е хубава, пак старичка ама е класика.
 
Killing floor мен ме кефи много или team fortes 2 , ръба на огледалото нз как беше на английски знам де но нз как се пише
 
sorRy каза:
Killing floor мен ме кефи много или team fortes 2 , ръба на огледалото нз как беше на английски знам де но нз как се пише
Mirrors edge е на англ.
tf2 е наистина добра ама трябва да си я купиш за да се насладиш на играта, защото в ман1а е абсолютна тъпня.
 

Back
Горе