инсталирах си форум и фото албум във който да качвам снимки на уроците но снимките се не са със разширение на картинка а album.php?id=$id и като задам ИМГ тага той не показва картинката а само линка заобиколен от ИМГ тага. преди гледах че има такъв мод форума да чете картинки от линк точно това ми трябва.
ДАВАМ ТОЧКА
ПС. ВЕЧЕ НЕ!