E eros Registered 21 Юли 2009 #1 Добър ден търся програмист за работа в екип,целта е той да добавя екстри към една система,а аз ще я развивам.. искам да отбележа,че пари не предлагам искам съвместна работа,моля заинтересованите да пишат на лично :wink:
Добър ден търся програмист за работа в екип,целта е той да добавя екстри към една система,а аз ще я развивам.. искам да отбележа,че пари не предлагам искам съвместна работа,моля заинтересованите да пишат на лично :wink: