Търся програмист за работа в екип

  • Автор Автор eros
  • Начална дата Начална дата
Статус
Not open for further replies.

eros

Registered
Добър ден търся програмист за работа в екип,целта е той да добавя екстри към една система,а аз ще я развивам.. искам да отбележа,че пари не предлагам искам съвместна работа,моля заинтересованите да пишат на лично :wink:
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе