Търся работа в сайт

lub4o

Registered
Здравейте, имам желание да се включа към екип на някой сайт владея следните езици и програми


Езици:
HTML - Добро
CSS - Средно
PHP - Средно
MySql - Средно

Също така много добре разбирам форумната система PHPBB3

Работя добре с Photoshop CS3

Ако някой може да ми предложи нещо някаде ми пише на ЛС не искам пари просто искам да се включа в на някой сайт в екипа :)
За повече информация на ЛС
 

Back
Горе