Здравейте, имам желание да се включа към екип на някой сайт владея следните езици и програми
Езици:
HTML - Добро
CSS - Средно
PHP - Средно
MySql - Средно
Също така много добре разбирам форумната система PHPBB3
Работя добре с Photoshop CS3
Ако някой може да ми предложи нещо някаде ми пише на ЛС не искам пари просто искам да се включа в на някой сайт в екипа
За повече информация на ЛС
Езици:
HTML - Добро
CSS - Средно
PHP - Средно
MySql - Средно
Също така много добре разбирам форумната система PHPBB3
Работя добре с Photoshop CS3
Ако някой може да ми предложи нещо някаде ми пише на ЛС не искам пари просто искам да се включа в на някой сайт в екипа
За повече информация на ЛС