V vitorio Registered 1 Август 2009 #1 Значи пускам сайт в понеделник не ми се вярва да има мн посещения всеки който иска да разменим банер или линк да пише на лс !
Значи пускам сайт в понеделник не ми се вярва да има мн посещения всеки който иска да разменим банер или линк да пише на лс !
C crazy_pi4 Registered 2 Август 2009 #2 Ех с тия ЛС-та. Тая тема защо ти е? И според мен не е добра идеята да пуснеш темата по-рано, щото сега повечето ще я прегледат и в понеделник няма и да се сетят за нея. Какъв е сайта? За какво иде реч?
Ех с тия ЛС-та. Тая тема защо ти е? И според мен не е добра идеята да пуснеш темата по-рано, щото сега повечето ще я прегледат и в понеделник няма и да се сетят за нея. Какъв е сайта? За какво иде реч?