Търся размяна на линк или банер

vitorio

Registered
Значи пускам сайт в понеделник не ми се вярва да има мн посещения всеки който иска да разменим банер или линк да пише на лс !
 
Ех с тия ЛС-та. Тая тема защо ти е? И според мен не е добра идеята да пуснеш темата по-рано, щото сега повечето ще я прегледат и в понеделник няма и да се сетят за нея. Какъв е сайта? За какво иде реч?
 

Back
Горе