Значи търся следния скрипт....
Когато някой е влязъл в сайта ми, и натисне "Ctrl +/-", за намаляване или овеличаване на резолюцията на браузъра, да извежда съобщение:
Внимание!
Действието може да предизвика нестабилност на изображенията, сигурни ли сте че искате да продължите.
И отдолу 2 бутона:
Да | Не
При натискане на "Да", да се извършва действието, увеличаване или намаляване на браузърната резолюция, а при натискане на "Не", действието да се прекрати.
Когато някой е влязъл в сайта ми, и натисне "Ctrl +/-", за намаляване или овеличаване на резолюцията на браузъра, да извежда съобщение:
Внимание!
Действието може да предизвика нестабилност на изображенията, сигурни ли сте че искате да продължите.
И отдолу 2 бутона:
Да | Не
При натискане на "Да", да се извършва действието, увеличаване или намаляване на браузърната резолюция, а при натискане на "Не", действието да се прекрати.