R ronaldoo Registered 26 Юли 2009 #1 Търся човек да кодира дизайн + Заплащане пишете на ЛС или на скайп:cr.ronaldoo .. защото в момента имаме нужда от такъв човек.
Търся човек да кодира дизайн + Заплащане пишете на ЛС или на скайп:cr.ronaldoo .. защото в момента имаме нужда от такъв човек.
Z z7c Registered 27 Юли 2009 #2 ronaldoo каза: Търся човек да кодира дизайн + Заплащане пишете на ЛС или на скайп:cr.ronaldoo .. защото в момента имаме нужда от такъв човек. Увеличете... здравейте, какво се има предвид под кодиране на дизайн ?
ronaldoo каза: Търся човек да кодира дизайн + Заплащане пишете на ЛС или на скайп:cr.ronaldoo .. защото в момента имаме нужда от такъв човек. Увеличете... здравейте, какво се има предвид под кодиране на дизайн ?
B Brainvain Registered 27 Юли 2009 #3 Дава ти се готов дизайн, например в .psd формат и от теб се иска да го нарежеш и кодираш в (x)html и css.
Дава ти се готов дизайн, например в .psd формат и от теб се иска да го нарежеш и кодираш в (x)html и css.