M Man40 Registered 11 Юли 2009 #1 Здравейте видях че в форума има много логин системи прегледах 1-2 и не ми харесват Тьрся Логин Система коята да има Профил да има Аватар да има скайп или имейл и т.н Пьрвия ми помогнал ще получи "Support"
Здравейте видях че в форума има много логин системи прегледах 1-2 и не ми харесват Тьрся Логин Система коята да има Профил да има Аватар да има скайп или имейл и т.н Пьрвия ми помогнал ще получи "Support"
F federer_11 Registered 11 Юли 2009 #2 http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=1333 Заповядай :wink: