Уведомителна лента

ma3x_ip

Registered
Уведомителна лента като на импулсе.бг
Писана е от тях или е система ?
На ли е JavaScipt ?
Можели файл ,че за сваляне :D
:twisted: :twisted: :twisted: :D :D
 
KlaXeN каза:
До са не съм виждал дай някаква снимка.

Няма смисъл от снимка няма да разбереш ефекта
Просто въведи някакво име и парола // Грешно и ще ти искара
 
За хората които не са разбрали.
Например искаш да изпратиш покана за приятелство и от горе пада прозрачна лента, с която те уведомява, че поканата е изпратена и при клик на нея тя се скрива.
Пада от горе на доло и се скрива от доло на горе, а не изведнъж. :)
Исках просто да помогна с обяснението, защото със снимка няма как да се покаже точно ефекта. :)
 
май отговора се крие тук "http://i.impulse.bg/social/bg/js/systemMessenger.js" разгледай внимателно сорса
 
D_artanian каза:
май отговора се крие тук "http://i.impulse.bg/social/bg/js/systemMessenger.js" разгледай внимателно сорса

Нечаткам JavaScipt
Ако беше php да бях го изял целия :D
 
Dj_BalthazaR каза:
За хората които не са разбрали.
Например искаш да изпратиш покана за приятелство и от горе пада прозрачна лента, с която те уведомява, че поканата е изпратена и при клик на нея тя се скрива.
Пада от горе на доло и се скрива от доло на горе, а не изведнъж. :)
Исках просто да помогна с обяснението, защото със снимка няма как да се покаже точно ефекта. :)

мерси :)
Супер обяснение си написал :)
 
D_artanian каза:
http://4storing.com/tqd6fv/753806ab752234a9b85d5c6908505ab9.html

Съкратих доста доста излишен код има и още обаче е JS можели ти да ми съкратиш излишният JS ?

http://4storing.com/jmompt/c7300e7e4db31ea0e76f27111d09d54b.html
 

Back
Горе