Уиндоус ми изписа,че някакъв Setup файл липсва

2SHAE

Registered
Здравейте пускам си компа преди малко и когато излезна синия екран с надпис Welcome малко се забави и след това изкара прозорец със тази грешка:

Код:
Windows cannot find 'C:/PROGRA~1\INSTAL~1\{4A8B4~1\Setup.exe'.Make Sure you typed the name correctly, and then try again. To search for a file, click the Start button, and then click Search

Цъкнах OK появиха ми се иконите и излезна ТОВА прозорче два пъти кликнах OK и не ми е изписвало нищо след това.Да не съм набарал пак някакъв вирус?
 
това е някоя програма, която ти се зарежда на старт ъп, най-вероятно е някакъв вирус. за да не ти излиза това си спри всички процеси,на старт ъп, като оставиш само антивирусната,ако имаш такава
 

Back
Горе