Здравейте пускам си компа преди малко и когато излезна синия екран с надпис Welcome малко се забави и след това изкара прозорец със тази грешка:
Цъкнах OK появиха ми се иконите и излезна ТОВА прозорче два пъти кликнах OK и не ми е изписвало нищо след това.Да не съм набарал пак някакъв вирус?
Код:
Windows cannot find 'C:/PROGRA~1\INSTAL~1\{4A8B4~1\Setup.exe'.Make Sure you typed the name correctly, and then try again. To search for a file, click the Start button, and then click Search
Цъкнах OK появиха ми се иконите и излезна ТОВА прозорче два пъти кликнах OK и не ми е изписвало нищо след това.Да не съм набарал пак някакъв вирус?