C Criz Registered 8 Юли 2009 #1 изтеглих от замунда тоя торент http://zam** изпекох го на диск на 24х и съм дал да буутва от CD/DVD и като ресна компа ми зарежда само оная долна черта и ме пуска в компа. Немога да буутна диск А много ми трябва
изтеглих от замунда тоя торент http://zam** изпекох го на диск на 24х и съм дал да буутва от CD/DVD и като ресна компа ми зарежда само оная долна черта и ме пуска в компа. Немога да буутна диск А много ми трябва
C Criz Registered 9 Юли 2009 #3 направих го самоче като тръгна да го инсталирам от компа през демон тулс и ми излиза че липсват някакви файлове
направих го самоче като тръгна да го инсталирам от компа през демон тулс и ми излиза че липсват някакви файлове
C Criz Registered 9 Юли 2009 #5 ами не ми дава Press Any key to continue НАСТРОЙЛ съм го да буутва ама не става с диска на Луникс става но с този на уиндоус не става
ами не ми дава Press Any key to continue НАСТРОЙЛ съм го да буутва ама не става с диска на Луникс става но с този на уиндоус не става