Украса за е107 и phpbb3

phpbb33

Registered
тъй като приближава коледа и нова година искам да украся сайта си с украси да вали сняг ако има плъгин да елхи и светещи лампички или снежен човек някой ако знае къде има такива модули или кодове са сложа в форума си и е107 сайта си :) ще съм му благодарен
 
Други май няма..
Помоли Lam3r4e да ти направи такъв какъвто искаш..
Емайл: Lam3r4e@gmail.com
 
winers каза:
Други май няма..
Помоли Lam3r4e да ти направи такъв какъвто искаш..
Емайл: Lam3r4e@gmail.com
дай му скайпа ако имаш или неговия профил
 

Back
Горе