P porkie Registered 2 Декември 2009 #1 Даите идея за уеб приложение на тема " Училището – територия на предизвикателства "
P porkie Registered 2 Декември 2009 #3 nom3r1 каза: Това е да не би да е за олимпиадата по ИТ? Увеличете... Да в Благоевград...