G Gonke Registered 21 Февруари 2010 #1 Къде мога да пиша за некоректни учители по точно директорка която не си знае работата!!?
K K0ceTo Registered 21 Февруари 2010 #3 Все пак кажи за какво става дума да ти кажем дали има смисъл.
K K0ceTo Registered 21 Февруари 2010 #5 В повечето случай. За това питам, ако не е нещо наистина фрапантно не се занимавай с глупости.