PHP_Masters
Registered
Ето картинка за по добро обяснене, че не мога да го обясня с думи
не искам да седи така, примерно ако има скрулбар то да не е най-долу на скрул бара а да е най-долу на страницата
за по ясно да стане като този футър където пише
Web Tourist ползва VPS от Суперхостинг
ето картинка как искам да седи ако имаше скрул бар
ето и цсс-а
не искам да седи така, примерно ако има скрулбар то да не е най-долу на скрул бара а да е най-долу на страницата
за по ясно да стане като този футър където пише
Web Tourist ползва VPS от Суперхостинг
ето картинка как искам да седи ако имаше скрул бар
ето и цсс-а
Код:
.footer {
background: url(images/footer.gif) bottom center no-repeat;
height: 25px;
width: 100%;
position:fixed; left:0px; bottom:0px;
}