X Xplosiv3 Registered 24 Октомври 2009 #1 www.FIFA-MILLENIUM.com Форум за разноообразни турнири по фифа 2010 Всички са добре дошли :?: 8)
R ReCoNeC7eD Registered 24 Октомври 2009 #2 Хе хе добра идея . Няма да е лошо ако направите тия картинки като кликнеш на тях да отиваш в форума и да ги сложите на собствен хост. Пример
Хе хе добра идея . Няма да е лошо ако направите тия картинки като кликнеш на тях да отиваш в форума и да ги сложите на собствен хост. Пример