I ivo75 Registered 11 Юли 2009 #4 alex95_bg_2 каза: punBB Увеличете... това го чувам за пръв път добро ли е?
A alex95_bg_2 Registered 11 Юли 2009 #5 Суперски е Поне аз го харесвам много, и r3sp3k7 сега прави един сайт с него Много бърз е и е лек, а и се работи лесно с него
Суперски е Поне аз го харесвам много, и r3sp3k7 сега прави един сайт с него Много бърз е и е лек, а и се работи лесно с него
F federer_11 Registered 11 Юли 2009 #8 phpbb2 phpbb3 punBB SMF IPB vBulletin IceBB MiniBB Тези са най-добрите :wink: Ако искаш нещо нестандартно си изтегли Vanilla :wink:
phpbb2 phpbb3 punBB SMF IPB vBulletin IceBB MiniBB Тези са най-добрите :wink: Ако искаш нещо нестандартно си изтегли Vanilla :wink: