Форум на БГ

Суперски е :)
Поне аз го харесвам много, и r3sp3k7 сега прави един сайт с него
Много бърз е и е лек, а и се работи лесно с него
 
ДА това punbb ми хареса но как да изнсталирам езиковия пакет на БГ
 
phpbb2
phpbb3
punBB
SMF
IPB
vBulletin
IceBB
MiniBB

Тези са най-добрите :wink:

Ако искаш нещо нестандартно си изтегли Vanilla :wink:
 

Back
Горе