Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
Тотално омазан HTMLnade1 каза:Тук ако има желаещи може й да разменим банери!
Ето го и нашия:
Код:<a href=www.mariapayner.ipbfree.com><img src=http://i24.tinypic.com/2u5yyx0.gifborder=
![]()
Мерси.SandPrince каза:ихааааааааааа Мара Отварачката....
само дето не си падам по чалги....
иначе давай смело напред :?:
Мерси за съвета,но честнио казано не знам за какво става въпрос.Още съм начинаеща и не разбирам нищо...Само някакви неща,които са ми лесни...Иначе за снимкте може да послушам съвета ти и да ги направя малко-по малки!Благодаря на всички за съветите...datamatrix каза:Като забележка е, че са малко големи тези снимки 80х80, дето са най-отляво на страницата (за посетен,непосетен,заключен форум). Виж си и заглавието, тагове в заглавието не можеш да ползваш, скролиращ текст за заглавие (<title>site name</title>) се прави c JavaScript.
Не съм от "ПОП-ФОЛК" хората (МЕТЪЛЛЛ!), но ти пожелавам успех в начинанието.
NewGuy каза:Промени title че това <style type="text/css">... май нетрябва да е там. :roll:
nade1 каза:Форума вече е пълен с нови неща!Посещавайте го редовно!