Форум на певицата Мария

nade1

Registered
Здравейте!Сеага ще ви представя форума ми на певицата Мария.Който иска да се регне в него и да бъде редовен! :roll: Правим 1-вото си електронно списание на Мария.Можеш да участваш и ти! :roll:

http://mariapayner.ipbfree.com/index.php?act=idx
 
Ми препоръчвам да махнеш тези картинки дет са в ляво
и се повтарят щот така не излиза хубаво!
И да махнеш tyxo брояча отгоре защото има много празно място! :?:


Но в това време има доста чалгари може да има успех :P
 
Тук ако има желаещи може й да разменим банери!

Ето го и нашия:
Код:
<a href=www.mariapayner.ipbfree.com><img src=http://i24.tinypic.com/2u5yyx0.gifborder=

2u5yyx0.gif
 
nade1 каза:
Тук ако има желаещи може й да разменим банери!

Ето го и нашия:
Код:
<a href=www.mariapayner.ipbfree.com><img src=http://i24.tinypic.com/2u5yyx0.gifborder=

2u5yyx0.gif
Тотално омазан HTML :D
 
Ето един неумазан:

Код:
<a href=www.mariapayner.ipbfree.com target="_blank"><img src="http://i8.tinypic.com/6t2pjte.gif" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>

6t2pjte.gif
 
ихааааааааааа Мара Отварачката....
само дето не си падам по чалги....
иначе давай смело напред :?:
 
Като забележка е, че са малко големи тези снимки 80х80, дето са най-отляво на страницата (за посетен,непосетен,заключен форум). Виж си и заглавието, тагове в заглавието не можеш да ползваш, скролиращ текст за заглавие (<title>site name</title>) се прави c JavaScript.
Не съм от "ПОП-ФОЛК" хората (МЕТЪЛЛЛ!), но ти пожелавам успех в начинанието.
 
datamatrix каза:
Като забележка е, че са малко големи тези снимки 80х80, дето са най-отляво на страницата (за посетен,непосетен,заключен форум). Виж си и заглавието, тагове в заглавието не можеш да ползваш, скролиращ текст за заглавие (<title>site name</title>) се прави c JavaScript.
Не съм от "ПОП-ФОЛК" хората (МЕТЪЛЛЛ!), но ти пожелавам успех в начинанието.
Мерси за съвета,но честнио казано не знам за какво става въпрос.Още съм начинаеща и не разбирам нищо...Само някакви неща,които са ми лесни...Иначе за снимкте може да послушам съвета ти и да ги направя малко-по малки!Благодаря на всички за съветите...

форума се обновява и сега не можете да го видите,но на 13 януари го отварям с много нови неща!
 
Отключих форума си!Всечки са добре дошли!

ПП.По-хубаво е с повече банери,защото така се разпространява форума по-бързо! :?:
 
NewGuy каза:
Промени title че това <style type="text/css">... май нетрябва да е там. :roll:

И аз мисля така.Ще се опитам да го сложа на друго място,за да не седи така гразно!

Моля,давайте предложения,критики за форума,за да ги оправям,защото така аз когато го правя не мога да го оценя безпристрасно! :D
 
Затворих форума,за да го обновявам!След обновлението ще има текстове на песни и онлайн видеота и големи фотогалерий!

Давайте идеи,за да стане форума по-хубав.Давайте и ако искате линкове за реклами и за гласуване!
 
Боже !!!!!!!!
Виждали ли сте го това през Файерфокс !
Гледката не може да се опише с думи :idea:
 
nade1 каза:
Форума вече е пълен с нови неща! :) Посещавайте го редовно!


Ти ли ще ме накараш???Ако ти кажа, че форума е боза ще ми повярваш ли?Толкова зле излиза на firefox, че няма на къде повече, стегай се или си карай ладата.
 
Човек не може ли просто дав и помоли да го посежавате!
Това е любителски форум и да ви кажа не съм го гледала през firefox-а.
:o
 

Back
Горе