Форум

Статус
Not open for further replies.
CaMoTeH_ каза:
Здравейте,
искам да попитам, този код на форум ли е?
Едит: давам файла, защото текста е много.. :lol:

Към форум е , незнам защо не се порови повече в файла .. то там си пише ама няма кой да погледне :idea:
 
terrible каза:
CaMoTeH_ каза:
Здравейте,
искам да попитам, този код на форум ли е?
Едит: давам файла, защото текста е много.. :lol:

Към форум е , незнам защо не се порови повече в файла .. то там си пише ама няма кой да погледне :idea:
И като пише би ли ми дал какво пише :idea:
 
Порови се в файла и разбери , не чакай всичко на готово ;)

Вече ти помогнах , такаче защо спамиш ?
 
Съжелявам за спама, който ще напиша..
във файла никаде не се споменава че е форум или част от форум, във тази връзка и питах тук :P И помогнал? с какво? И се извинявам предварително, но нали знаеш че не трябва да се правиш на модератор, админ или някакъв от сайта, зада ме поправяш за "спама" :shock:
Извинявам се отново и за спама и за забележката :?:
 
Казах ти Файла е за форум и точка ! то в файла няма да се спомене че е за форум .. просто се личи от кодовете посредата и долу ..
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе