Фтп сървар и емаил сървар.

Vanko

Registered
ще ми пропоръчате ли за фтп сървар и емаил сървар програми.Мерси предварително
 
Vanko каза:
Мерси обаче Filezilla е с много слаба защита.
Това не пречи да се ползва на силна машина !
То и ъторент е за слаба машина а пък аз го ползвам на супер машина.
 
index каза:
Vanko каза:
Мерси обаче Filezilla е с много слаба защита.
Това не пречи да се ползва на силна машина !
То и ъторент е за слаба машина а пък аз го ползвам на супер машина.
Каде пише слаба машина
Vanko каза:
Мерси обаче Filezilla е с много слаба защита.
:evil:
 
Serv-U.Professional-Edition.FTP-Server.v.4.1.0.3.FULL.zip - ти е ФТП-то.
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=869 - ти е Mail сървара + урок как да си го инсталираш.
Ето ти и търсачка за ФТП сървара - http://ftpsearch.hit.bg/ .
Това е от мен.

Успех
 

Back
Горе