C Cenov Registered 26 Юни 2009 #1 Здрасти, преди малко някои ми беше хакнал админ ацц-то и е изтрил 2-профила. Въпроса ми е ако изтегля бак-уп на дб-то на форума ще мога ли по някакъв нашин да взема инфото само за тези два профила и да го добавя отново ?
Здрасти, преди малко някои ми беше хакнал админ ацц-то и е изтрил 2-профила. Въпроса ми е ако изтегля бак-уп на дб-то на форума ще мога ли по някакъв нашин да взема инфото само за тези два профила и да го добавя отново ?
R RiddleR Registered 26 Юни 2009 #2 ами по лесно е да изтеглиш само phpbb_users да изтриеш старата таблица и да качиш бекъпа само на тази таблица .. по лесно е
ами по лесно е да изтеглиш само phpbb_users да изтриеш старата таблица и да качиш бекъпа само на тази таблица .. по лесно е
C Cenov Registered 26 Юни 2009 #3 RiddleR каза: ами по лесно е да изтеглиш само phpbb_users да изтриеш старата таблица и да качиш бекъпа само на тази таблица .. по лесно е Увеличете... Добре, ще пробвам.
RiddleR каза: ами по лесно е да изтеглиш само phpbb_users да изтриеш старата таблица и да качиш бекъпа само на тази таблица .. по лесно е Увеличете... Добре, ще пробвам.