Ами вчера вечерта се опитаха да ми хакнат сайта, но за мое щастие реагирах бързо и смених пасса и свалих базата данни, но мисля че щом веднъж са могли, ще могат и втори път. Предполагам че използват някаква SQL инжексция. Та въпроса ми е как да защитя сайта срещу повторни опити? Засега аз изтрих ненужните плугини и мисля да сложа последна версия на е107. Благодаря предварително. Моля, отговорете спешно е!!