ArchangelS
Registered
Значи, преди 1 седмица имах проблем с харда и преинсталнах компютъра, защото си мислех че е от вирус, но е от самия хард явно защото проблемите дойдоха пак и са върху самия хард.. така де няма го
него показва. Та да ви попитам , преди да го занеса там на ремонта.. могали да направя нещо в смисал ако съм бутнал компютъра и нещо се е разместило, да го наместя или дз.. идеи ? Още сега го отварям само кажете :Д .