Хард диск

ArchangelS

Registered
Значи, преди 1 седмица имах проблем с харда и преинсталнах компютъра, защото си мислех че е от вирус, но е от самия хард явно защото проблемите дойдоха пак и са върху самия хард.. така де няма го :D него показва. Та да ви попитам , преди да го занеса там на ремонта.. могали да направя нещо в смисал ако съм бутнал компютъра и нещо се е разместило, да го наместя или дз.. идеи ? Още сега го отварям само кажете :Д .
 
Е Отвори го и вътре има едни широки кабели
cable-ide.jpg
(Ide)

Виж да няма някакъв проблем
 
lub4o каза:
Е Отвори го и вътре има едни широки кабели
cable-ide.jpg
(Ide)

Виж да няма някакъв проблем

Любчо ти в кой век си мой..... Може и да е serial ata. Ако е с IDE кабел харда значи е стар и плаче за нов. Дай модел на дъното кога ти е купен компа и марка и модел на харда....+ това и на CD-то е същия кабел най-вероятно и ако има още един хард.........
 

Back
Горе