G GaTio2 Registered 26 Юни 2009 #1 Те са победителите в Бягство Към Победата е мнение много готино беше
D Dj_BalthazaR Registered 26 Юни 2009 #3 Аз исках да спечелят Ирина и Иван, но с тая скапана митница в Гърция им обърка работата. Иначе предаването беше супер, гледах го с интересен и очаквам на има 'Бгяство към победата 2'
Аз исках да спечелят Ирина и Иван, но с тая скапана митница в Гърция им обърка работата. Иначе предаването беше супер, гледах го с интересен и очаквам на има 'Бгяство към победата 2'
G GaTio2 Registered 26 Юни 2009 #4 Дано има мхм можеше и моделите да спечелят защото тръгнаха към България ^^ а тея минаха паркинга 2пъти и на митницата ги задържаха 20минути
Дано има мхм можеше и моделите да спечелят защото тръгнаха към България ^^ а тея минаха паркинга 2пъти и на митницата ги задържаха 20минути
P perer Registered 28 Юни 2009 #5 Много готино беше. Очаквам "Бягство към победата 2", дано да е скоро. Аз бях за моделите, но объркаха посоката иначе, можеше и да спечелят.
Много готино беше. Очаквам "Бягство към победата 2", дано да е скоро. Аз бях за моделите, но объркаха посоката иначе, можеше и да спечелят.
A alex95_bg_2 Registered 28 Юни 2009 #7 HunteR каза: И на мен ми хареса това шоу, макар че не го гледах редовно Увеличете... и мен ме кефеше САмо дето повече хващах повторенията на обяд
HunteR каза: И на мен ми хареса това шоу, макар че не го гледах редовно Увеличете... и мен ме кефеше САмо дето повече хващах повторенията на обяд
F federer_11 Registered 29 Юни 2009 #8 Победителите отиват в Австралия, браво на тях, че избраха такова хубаво място!