Христо и Марина ПОБЕДИТЕЛИ

GaTio2

Registered
Те са победителите в Бягство Към Победата
е мнение много готино беше :)
 
Аз исках да спечелят Ирина и Иван, но с тая скапана митница в Гърция им обърка работата.
Иначе предаването беше супер, гледах го с интересен и очаквам на има 'Бгяство към победата 2' :)
 
Дано има :) мхм можеше и моделите да спечелят защото тръгнаха към България ^^ а тея минаха паркинга 2пъти и на митницата ги задържаха 20минути
 
Много готино беше. :)
Очаквам "Бягство към победата 2", дано да е скоро. ;)

Аз бях за моделите, но объркаха посоката иначе, можеше и да спечелят.
 
HunteR каза:
И на мен ми хареса това шоу, макар че не го гледах редовно :)
и мен ме кефеше :)
САмо дето повече хващах повторенията на обяд
 
Победителите отиват в Австралия, браво на тях, че избраха такова хубаво място!
 

Back
Горе