Хубав хост за 1-2 лв/месец?

До 2 лева на българския пазар няма нищо свястно...
Най-изгодното като цена и качество беше план Ултима от ICN за 2,60 на месец, но вече е 3,60 така че може да си помислиш и за СуперСтарт от SH за 3,75 на месец (ако платиш за 1 година) + отстъпката от тука идва даже по-евтино
HostBulgaria имат по-тънък план с предимството, че е с неограничен трафик, а лоши думи за тях не съм чувал досега. TopHost директно ги отписвай

federer_11 каза:
www.100webspace.com :?:

• 1 Domain Hosted
• 500 MB Data Storage
• 10 GB Data Transfer
• PHP, Perl/CGI-BIN
• 1 MySQL Database
• 30 MB MySQL Space
• 1 FTP account
• POP3/IMAP Mail
• SMTP Outgoing Mail
• 1hr Support Response
• No Ads!

Не си заслужава парите!!!

Еми 500МБ може и да стигнат кат място ако не хостваш много изображения, ама 10ГБ са доста малко ако правиш дори 5-10к импресии дневно с кеширане на изображенията. А 30-те МБ база данни е един форум с 1000 потребителя и 10,000 поста. Може би за малък сайт в който има малко информация и предимно статична ще е добре. Поддръжката въпреки че е посочена за 1 час гаранция няма, защото не плащаш нищо, пък и ако не можеш да се оправяш с английския... доста е ограничен хоста, за сериозен сайт трябва сериозен хостинг, още по-малко че 50-60 лева за година са нищо

ПС: Сега видях, че това са характеристиките на платения, безплатния още по-зле, че и реклама има...

purko каза:
federer_11 каза:
www.100webspace.com :?:

• 1 Domain Hosted
• 500 MB Data Storage
• 10 GB Data Transfer
• PHP, Perl/CGI-BIN
• 1 MySQL Database
• 30 MB MySQL Space
• 1 FTP account
• POP3/IMAP Mail
• SMTP Outgoing Mail
• 1hr Support Response
• No Ads!

Не си заслужава парите!!!

ти да видиш бизнес плана
:p

За ns1 съм чел доста оплаквания...
За hostbulgaria.com някой ползвал ли го е как е?
Или най-добре направо от SH да си зимам Супер Старт?

И защо един и същ домейн в SH е 17.75 лв. на година а в HostBulgaria 14.80 лв. на година :shock:

Аз имам два хоста на ns1 и мога да кажа че са на ниво. Съпорта винаги е онлайн, ако имаш проблеми помага. Сайта се зарежда изключително бързо от България и извън нея.
Народния хостинг е едно добро решение!

federer_11 каза:
Той иска за лев-два :D
Аха, щото незнам дали изобщо ще потръгне сайта пък и при icn траа да плащам за минимум 1 година... Най-вероятно ще си зема от ns1 пък ако потръгне сайта, тогава ще му взимам по-хубав хост.

Мерси на всички за предложенията!

Бих ти препоръчал от СуперХостинг от 1 година съм и клиент и нямам никакви проблеми :)

msirius каза:
federer_11 каза:
Той иска за лев-два :D
Аха, щото незнам дали изобщо ще потръгне сайта пък и при icn траа да плащам за минимум 1 година... Най-вероятно ще си зема от ns1 пък ако потръгне сайта, тогава ще му взимам по-хубав хост.

Мерси на всички за предложенията!

ICN имат и за 3 месеца имат и за месец...един мой приятел си плаща на месец ... аз имам един хост там и съм на по 3 месеца и съм доволен..Вземи си или от там или СуперХостинг много са надеждни и двата...

msirius каза:
За ns1 съм чел доста оплаквания...
За hostbulgaria.com някой ползвал ли го е как е?
Или най-добре направо от SH да си зимам Супер Старт?

И защо един и същ домейн в SH е 17.75 лв. на година а в HostBulgaria 14.80 лв. на година :shock:

На хостбългария съм ползвал един хост доста е добър и поддръжката им е бърза няма да съжеляваш, ако поръчаш от там.

Горе