SandPrince
Registered
Преди да свърша някоя глупост искам да се допитам до вашето мнение и г/д да си направя сметката дали си заслужава или не.
И така, гледам аз цените за реклама в сайтовете на ЕконМедиа:
http://www.economedia.bg/onlineads/prices.php?l=bg#capital
За сега съм хвърлил око на сайтовете: капитал.бг и дневник.бг
От ЕконМедиа ми гарантират 16 000 дневни импресии всеки ден, а 18лв са 1000 импресии.
Ся, аз хващам де е уловката :twisted:
Въпросът е за 1 месец, колко импресии е подходящо да взема в такъв случай
И така, гледам аз цените за реклама в сайтовете на ЕконМедиа:
http://www.economedia.bg/onlineads/prices.php?l=bg#capital
За сега съм хвърлил око на сайтовете: капитал.бг и дневник.бг
От ЕконМедиа ми гарантират 16 000 дневни импресии всеки ден, а 18лв са 1000 импресии.
Ся, аз хващам де е уловката :twisted:
Въпросът е за 1 месец, колко импресии е подходящо да взема в такъв случай