Здравейте. От 1 година имам Samsung ES25 . Работи с батерии AA.Първоначално копувах дюраксел но изкарваше по 5 снимки и после батериите изтощени .. и преди 2 дена си купих зарядно philips с батерии Philips 1.2V Multi Life заредих ги първоначално 10 часа , както ми казаха в магазина,но нещо не е наред . Слагам ги в апарата,натискам копчето да го включа излиза само обектива отпред и до тук и спира да работи след това пак настискам копчето обектива се прибира и до тук .. както преди ми правеше и с обикновените батерии.
Някой да има идея защо е така?
Някой да има идея защо е така?