SandPrince
Registered
наблюдавам от известно време че във форума се срещат все теми за едни и същи грешки - най-вече в php/mysql форума.
т.е. темите започват да се повтарят.
та мисълта ми е следната - няма ли начин да се направи някъв модул където да се съберат всички тези ЧСГ за да се избегне това писане на едни и същи теми.
Или пък една важна тема да се направи и там да се изведат всички подобни проблеми и решенията им.
т.е. темите започват да се повтарят.
та мисълта ми е следната - няма ли начин да се направи някъв модул където да се съберат всички тези ЧСГ за да се избегне това писане на едни и същи теми.
Или пък една важна тема да се направи и там да се изведат всички подобни проблеми и решенията им.