Здравейте, форумът излиза както трябва само във интернет експлорър, при други браузъри като модзила положението е зле. Ето ви снимки за сравнение :
IE http://prikachi.com/files/1355405u.jpg
Firefox http://prikachi.com/files/1355446u.jpg
IE http://prikachi.com/files/1355405u.jpg
Firefox http://prikachi.com/files/1355446u.jpg