Такам .. сигурно вече ви е писнало от мене но за някой си път ще ви кажа, Привет !
Намерих една Чат Кутия за Counter - Strike и не само ..
- Какво искам да кажа ?
По - долу съм дал урок - а където е Чат Кутията.
Но има един проблем, че незнам как да я сложа в моя сайт
. . направих всичко както трябва, обаче нищо не се получава .. Ако може ми помогнете като изтеглите архива на сайта ми който е още по - надолу от Чат Кутията. След това ще ви помоля да сложите Чат Кутията в сайта ми, и да стои, където стои тази ( под приятели) :
http://prikachi.com/files/1493082Q.jpg
* - Значи ето и въпросната Чат Кутия :
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2276
Накратко искам да сложите Чат Кутията в моя web site, защото аз не се справям :]
Благодаря Предварително.
EDIT : Отплеснах се и забравих да сложа архива на сайта ми :angry:
http://www.mediafire.com/?4odfymigwud
Намерих една Чат Кутия за Counter - Strike и не само ..
- Какво искам да кажа ?
По - долу съм дал урок - а където е Чат Кутията.
Но има един проблем, че незнам как да я сложа в моя сайт
http://prikachi.com/files/1493082Q.jpg
* - Значи ето и въпросната Чат Кутия :
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2276
Накратко искам да сложите Чат Кутията в моя web site, защото аз не се справям :]
Благодаря Предварително.
EDIT : Отплеснах се и забравих да сложа архива на сайта ми :angry:
http://www.mediafire.com/?4odfymigwud