Черен екран.

vik96

Registered
Нещо ми става с компютъра и след като работи 15-тина минути ,се показва черен екран и монитора се изключва ( Entering sleeping mode показва ),но winamp-a си свири.. Рестартирах монитора - казва ,че няма сигнал..Когато ресна компютъра ,обаче всичко е наред.
 
Възможно е да е някакъв вирус. Сканирай си компютъра с касперски. Ако не открие нищо смени драйвърите на монитора. Ако пак не е наред преинсталирай уиндоус-а. :)
 
Ivayl0p каза:
Възможно е да е някакъв вирус. Сканирай си компютъра с касперски. Ако не открие нищо смени драйвърите на монитора. Ако пак не е наред преинсталирай уиндоус-а. :)
Сега преинсталирам Driver-ите. Вчера преинсталирах Уина и дано да е от драйвърите.
 

Back
Горе