Нещо ми става с компютъра и след като работи 15-тина минути ,се показва черен екран и монитора се изключва ( Entering sleeping mode показва ),но winamp-a си свири.. Рестартирах монитора - казва ,че няма сигнал..Когато ресна компютъра ,обаче всичко е наред.