M ma3x_ip Registered 20 Юли 2009 #5 ReCoNeC7eD каза: Май на добре ще е Arial Увеличете... и verdana не е зле
F federer_11 Registered 20 Юли 2009 #6 ma3x_ip каза: ReCoNeC7eD каза: Май на добре ще е Arial Увеличете... и verdana не е зле Увеличете... Да, Вердана не е зле :wink:
ma3x_ip каза: ReCoNeC7eD каза: Май на добре ще е Arial Увеличете... и verdana не е зле Увеличете... Да, Вердана не е зле :wink:
D djpatzo Registered 20 Юли 2009 #8 aquafresh каза: Tahoma е най-добре. Увеличете... Доста си приличат с Verdana. Използвай и 2-та. Най-четивни са.
aquafresh каза: Tahoma е най-добре. Увеличете... Доста си приличат с Verdana. Използвай и 2-та. Най-четивни са.