Шрифт за заглавие?

backstage

Registered
Колеги, препоръчайте ми шрифт за заглавие на новина? И как е по-добре да се задава размера според вас, с pt или px?
 
backstage каза:
Колеги, препоръчайте ми шрифт за заглавие на новина? И как е по-добре да се задава размера според вас, с pt или px?

Зависи от дизайна ти :) Най-добре Tahoma

И мисля, че най добре е с px..
 

Back
Горе