B backstage Registered 17 Март 2010 #1 Колеги, препоръчайте ми шрифт за заглавие на новина? И как е по-добре да се задава размера според вас, с pt или px?
Колеги, препоръчайте ми шрифт за заглавие на новина? И как е по-добре да се задава размера според вас, с pt или px?
N niki_noki Registered 17 Март 2010 #2 backstage каза: Колеги, препоръчайте ми шрифт за заглавие на новина? И как е по-добре да се задава размера според вас, с pt или px? Увеличете... Зависи от дизайна ти Най-добре Tahoma И мисля, че най добре е с px..
backstage каза: Колеги, препоръчайте ми шрифт за заглавие на новина? И как е по-добре да се задава размера според вас, с pt или px? Увеличете... Зависи от дизайна ти Най-добре Tahoma И мисля, че най добре е с px..