Здравейте.Днес гаджето ме нави да си продупча лявото ухо искам да питам няколко неща относно дупченето.Така ето ги и малките въпросчета като ме продупчат боли ли или ?След като ме продупчат ще ми дадът ли медицинска обица която да си сложа и ще ми препоръчат ли нещо с което да си промия ухото ? Колко време ще ме боли дупката и какво трябва да права че да не зарасне дупката? До колкото знам да не зарасне дупката не трябва да си махам обицата докато спа и трябва да въртя обицата през деня вярно ли е ?