Ъпгрейд на софтуер на телефон

semprom

Registered
Здравейте.
Чудно ми е дали мога да си ъпгрейдна софтуера на телефона.
Ползвам LG KP502.
Версията на софтуера ми е KP502AT_V10b
пс: Ако някой има същия телефон може ли да ми каже каква версия е неговия софтуер.

Мерси.
 
За LG не знам как става номера, но на моя SE съм му го ъпдейтвал няколко пъти посредством SEUS ( Sony Ericsson Update Service ). Предполагам, че и LG ще им подобно. Потърси в нета :)
 
F1r3Fl3x каза:
За LG не знам как става номера, но на моя SE съм му го ъпдейтвал няколко пъти посредством SEUS ( Sony Ericsson Update Service ). Предполагам, че и LG ще им подобно. Потърси в нета :)

Търсил съм ... ако бях намерил нядали щях да пускам тема :)
 
Извинявай, повечето не го правят :)
Няма начин да няма. Поразгледай пак.
Виж тук, има нещо за ъпдейт на софта :)
 

Back
Горе