V vinsbg Registered 3 Март 2010 #1 Здравейте, Трябва ми накакъв елементарен скрипт за ъплоуд.Трябва да записва в базата.Да работи само ако потребителя е админ..
Здравейте, Трябва ми накакъв елементарен скрипт за ъплоуд.Трябва да записва в базата.Да работи само ако потребителя е админ..