(анкета)Бихте ли платили за Шрифт?

Бихте ли платили за Шрифт?

  • Да!

    Votes: 0 0.0%
  • Зависи колко струва.

    Votes: 0 0.0%
  • Да не съм Луд?

    Votes: 0 0.0%
  • Може би.

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    0
Бих платил за всичко което ми трябва или ми харесва.
Стига да имам достатъчно пари. :)
Аз не разбрах точно въпроса но ако шрифта е уникален ( а това е яко)
и ми харесва бих платил.
 
Да не съм луд? Винаги ще има подобен шрифт безплатен дето пак ще ми свърши работа. А ако ми трябва толкова много дали ще си губя времето да се занимавам с плащания вместо да вляза в dafont и да си намеря подобен?
 
admin каза:
Бих платил за всичко което ми трябва или ми харесва.
Стига да имам достатъчно пари. :)
Аз не разбрах точно въпроса но ако шрифта е уникален ( а това е яко)
и ми харесва бих платил.

Горе долу съм на същото мнение :)
 
Аз ще задам въпроса по друг начин:

Дизайнер сте, клиентът Ви иска например някаква картинка(лого, банер и т.н.), но текстът да е с еди какъв си шрифт.
Шрифта струва 20 $, а за картинката той плаща 200$.
Пак ли трябва да сте луди? :)
 
human каза:
Аз ще задам въпроса по друг начин:

Дизайнер сте, клиентът Ви иска например някаква картинка(лого, банер и т.н.), но текстът да е с еди какъв си шрифт.
Шрифта струва 20 $, а за картинката той плаща 200$.
Пак ли трябва да сте луди? :)

Много рядък случай. В повечето случаи клиента казва искам банер да е с модерен шрифт примерно. Някой клиент шеф на фирма ща се занимава да си търси той шрифт ли? Нали за това те е наел за дизайнер. Ти да му избереш. :)
 
Е става дума за шрифт не повече от 1 лв... Това си е малка цена за шрифт! (е сега ако са по-специални и по-скъпи ще бъдат)
 

Back
Горе