K KOK1T0 Registered 25 Ноември 2009 #1 здравейте, как може да се интегрира в phpbb 2 панел от който администратора може да променя антибот въпросите?
здравейте, как може да се интегрира в phpbb 2 панел от който администратора може да променя антибот въпросите?