ахах спечелих кафе машина :)

deam0n

Moderator
Екип
Днес ходих да си взема от офиса на нетинфо кафе машина, която спечелих от играта им за РД-то на АБВ :)

http://10godini.abv.bg/
 
deam0n каза:
Днес ходих да си взема от офиса на нетинфо кафе машина, която спечелих от играта им за РД-то на АБВ :)

http://10godini.abv.bg/

Късметлия си си ти от малък. :)
Честито.
 
мен ме интересува да те питам как беше в офиса на netinfo ? "не се смея" :D

иначе поздрави за наградата!
 
kWo_2 каза:
мен ме интересува да те питам как беше в офиса на netinfo ? "не се смея" :D

иначе поздрави за наградата!

Честно да ти кажа на мен много ми хареса. Беше много приятно обзаведен и си личеше че работят вътре креативни хора. А самите те бяха много приятни и усмихнати. Утре пак отивам за да се запозная с екипа на АБВ :)
 

Back
Горе