здравейте, имам един форум , само че напоследък започна много да бави отварянето на страници, а и самият той много често не зарежда въобще. все ми дава най-различни грешки. забелязвал съм че като вляза в хоста и изтрия кеша после се оправя, но напоследък и този номер не минава вече, а грешките и забавянето започнаха да стават все по чести. някой има ли идея от какво може да е? имайте предвид че не съм правил никакви модификации и съм го ползвал така както си е около половин година.