бек-ъп

purko

Registered
Как мога да си експортирам базата данни в тхт файл?
Нещо като бекъп. Да натисна един бутон и да ми експортира базата :?:
Има ли някаква функция ?
 
PHP-Fusion има такава опция. Вземи от системата файла /administration/db_backup.php и виж как става.
 

Back
Горе