P purko Registered 12 Април 2009 #1 Как мога да си експортирам базата данни в тхт файл? Нещо като бекъп. Да натисна един бутон и да ми експортира базата :?: Има ли някаква функция ?
Как мога да си експортирам базата данни в тхт файл? Нещо като бекъп. Да натисна един бутон и да ми експортира базата :?: Има ли някаква функция ?
A ArchDevil Registered 12 Април 2009 #2 PHP-Fusion има такава опция. Вземи от системата файла /administration/db_backup.php и виж как става.
P purko Registered 12 Април 2009 #3 Може ли някой да ми даде само този файл - да не тегря цялата система
V vesku Registered 12 Април 2009 #4 Виж това: http://www.devpapers.com/article/55 http://www.coders4fun.com/en/2007/06/23/dump-mysql-php-backup/
Виж това: http://www.devpapers.com/article/55 http://www.coders4fun.com/en/2007/06/23/dump-mysql-php-backup/